KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14423576
nr 1442 3576
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Signerad, "The Water Nymph". Olja på duk, 50x100cm, oramad
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:59:23
17/1 13:01:47